Eleganckie rozwiązanie dla okna dachowego

plisy okienne

Plisy okienne – rozwiązanie dla Twojego domu. Okna dachowe często przysparzają wielu problemów. Jednym z podstawowych i zarazem najbardziej męczącym jest zaciemnienie.

Choć na rynku jest dostępnych wiele opcji rolet czy żaluzji ciężko znaleźć rozwiązanie, które spełni podstawowe wymagania, a przy tym nada się do okna dachowego. Oczywiście możemy też zlecić firmie stworzenie rolety specjalnie dla naszego okna, ale często wiąże się to z ogromnymi kosztami.

Prostszym i spełniającym nawet największe wymagania rozwiązaniem są plisy okienne.

Dość nowa propozycja ciesząca się ogromnym zadowoleniem w każdym środowisku. Wykonana z wysokiej, jakości tkaniny plisowanej jest banalnie łatwa w utrzymaniu czystości. Sama zaś tkanina nie chłonie wody, co za tym idzie sprawdzi się także w pomieszczeniach o wysokim poziomie zawilgocenia. Łatwy montaż nie wymaga pomocy fachowca. Zaś wybór systemu montowania pozwoli na idealne dopasowanie do potrzeb.

Plisy okienne to świetne rozwiązanie dla osób chcących decydować o stopniu zaciemnienia pomieszczenia. Ponadto tkanina użyta do wykonania plisy ochroni pomieszczenie przed zbytnim nagrzaniem latem. Świetnie nadaje się zarówno do okien dachowych jak i tych o niestandardowych wymiarach czy kształtach. Plisy harmonijkowe to gwarancja funkcjonalności i bezawaryjnego użytkowania przez wiele długich lat. Połączenie estetyki i łatwości w utrzymaniu czystości rolet tradycyjnych z funkcjonalnością żaluzji dało rozwiązanie doskonale pasujące do każdego wnętrza. Zarówno w biurze jak i w domu plisy sprawdzą się idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *